Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 03.04.2015 00:16:14 

KVALITA A SPOLAHLIVOSŤ ZA DOSTUPNÉ CENY  tel. 0918388400

O nás
 

Niečo o nás

 

Sme malá firma - živnostníci, ktorá je zameraná hlavne na prerábku a rekonštrukciu interiéru bytov a domov. Tieto rekonštrukcie zahŕňajú všetky práce ako aj dlažbárske a obkladačské práce, kompletné výstavby bytových jadier, výmurovky priečok vrátane vodoinštalácií a elektroinštalácií, maliarske práce a stierkovacie práce atď, podľa priania zákazníka. Našim cieľom je pracovať čo najefektívnejšie a kvalitne.

Značka: Kvalita a spoľahlivosť k spokojnosti zákazníka.

 

 

 

Úvaha

 

V dnešnej dobe je veľký výber firiem na trhu z ktorých si môžete vybrať. Je veľmi ťažké rozhodnúť sa pre tú správnu, pri ktorej budete mať istotu, že práve jej práca je tá kvalitná s ktorou budete spokojní. Nakoľko máme osobné skúsenosti aj s prerábkami kúpeľní (obklady, dlažba), ktoré boli už prerábané „ tzv. odborníkmi“ vieme o čom hovoríme. Ako sme už v úvode spomenuli je veľa firiem, ktoré ponúkajú svoje práce, ale iba málo odborníkov, ktorý majú v danej oblasti skúsenosti a znalosť s uvedenými prácami.

Takéto tzv. „firmy“ Vám nasľubujú rýchlu, kvalitnú a hlavne lacnú prácu, treba si však uvedomiť, že vidina ušetrenia peňazí za lacnú prácu v konečnom dôsledku môže mať opačný efekt, nakoľko konečný výsledok nemusí byť vždy podľa Vašich predstáv z dôvodu (neodbornosti prác) a z tohto dôvodu sa Vaše konečné náklady  môžu zdvojnásobiť. Preto treba dobre zvážiť, akú firmu si pre svoju rekonštrukciu bytu prípadne domu vybrať. Treba si uvedomiť, že pri neželanom výsledku práce sa Vám znehodnotí aj materiál, ktorý bol na tento účel použitý. (obklad, dlažba, farby, atď).

 

 

 

Prečo si vybrať práve nás

 

Ako už z úvodu vyplýva, naša značka je: 

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ K SPOKOJNOSTI ZÁKAZNÍKA a tohto loga sa aj držíme.

Síce Vám nenasľubujeme prerábku celého bytu za jeden týždeň, ako niektorí tzv. odborníci (firmy), ale vieme Vám zaručiť kvalitu našej práce k Vašej spokojnosti, vypočítať reálny čas trvania prác, ako aj výpočet a množstvo spotreby materiálu  na danú zákazku. Rozhodnutie je iba na Vás koho si vyberiete, no ak sa rozhodnete pre nás, budeme sa tešiť na našu spoluprácu.

 

 

 

TOPlist